— Posted in Akcesoria dla niemowląt

Antykolkowa butelka Tommee Tippee

Każdy rodzic doskonale wie, jak trudnym do przeżycia jest moment wystąpienia u niemowlaka kolki. Nie stanowi ona co prawa bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia lub życia, jednak jest dla malucha na tyle nieprzyjemnym doznaniem, że z reguły po takim incydencje zarówno dziecko, jak i rodzic zapewnioną mają nieprzespaną noc. Takich nieprzyjemności pozwala uniknąć butelka Tommee Tippee.

Czym ta butelka różni się od innych?

Butelka Tommee Tippee to specjalnie zaprojektowana butelka do karmienia, która dzięki ogromnej ilości konsultacji z ekspertami do spraw karmienia małych dzieci, powstała w sposób, który znacząco ułatwia codzienne karmienia malucha.

Podstawową różnicą pomiędzy butelką Tommee Tippee a innymi tego typu produktami jest specjalny smoczek, który wymusza naturalny odruch ssania, co ułatwia karmienie malucha. To, co jednak jest najważniejsze w tej butelce to specjalne zaworki w jej konstrukcji, które pozwalają odpowietrzać ją podczas jedzenia, co powoduje, że wraz z pokarmem dziecko nie łyka powietrza. Efektem tego jest oczywiście brak kolki, ponieważ jej występowanie jest wynikiem obecności w żołądku powietrza, które powoduje nieprzyjemne skurcze jelit.
Tym bardzo prostym zabiegiem udało się skonstruować butelkę, która jest wręcz idealnym przyrządem do karmienia dziecka. Nic zatem dziwnego, że stała się ona tak szybko, tak ogromną rewelacją na całym świecie. Karmienie malucha nigdy nie było tak proste.